Sık Sorulan Sorular

1- Üyelikler Ücretsiz Mi?

Sistemimize kaydolmak ve testleri çözmek tamamen ücretsizdir. Öğrenci, öğretmen ve velilerimiz üye olup ücretsiz şekilde sistemi kullanabilirler. Sizler için yoğun şekilde çalışan ekibimizin giderlerini reklam verenlerden ve pırlanta üyelik satışlarından karşılamaya çalışıyoruz.


2- Pırlanta Üyelik Ayrıcalıkları Nelerdir?

Pırlanta Üyelik; pırlanta içeriklere erişim, reklamsız gezinme, profil fotoğrafı yükleme, profil adresini özelleştirme gibi ayrıcalıklar kazandıran özel üyeliktir. Satın alarak veya arkadaşlarınıza referans olarak "Pırlanta Üyelik" kazanabilirsiniz.


3- Nasıl Referans Olabilirim?

Profil menüsündeki "Referans Ol" sayfasında bulunan referans kodunuzu arkadaşlarınıza göndererek veya aynı sayfadaki referans bağlantınızı kopyalayıp arkadaşlarınızla paylaşarak onların da sisteme kaydolmasını sağlayabilirsiniz. Sizin referansınızla kaydolan her üye için hem siz hem onlar ücretsiz "Pırlanta Üyelik" kazanırsınız.


4- Nasıl Puan Kazanabilirim?

Uzman öğretmenlerimizce hazırlanan binlerce testi çözerek, farklı günlerde giriş yaparak ve yeni üyelere referans olarak puan kazanabilirsiniz. Aylık, yıllık ve toplam puanlarınız ayrı hesaplanır, profil görüntüleme sayfasındaki "Puanlar" sekmesinden hepsine bakabilirsiniz. Onur panosunda ilk olarak aylık puanlar gösterilir, sayfadaki filtreleri değiştirerek tüm puan sıralamalarına ulaşabilirsiniz.


5- Nasıl Ödül Kazanabilirim?

Kazandığınız puanlarla "Onur Panosu" sayfasında ayın veya yılın birincisi olarak, duyurularda her ay yayınlanan ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Ödüller kazananlara adres bilgileri alınıp ücretsiz şekilde kargolanmaktadır. Kullanıcı sayımız ve gelirlerimiz arttıkça ödüllerimizin sayısı da artacaktır.


6- Nasıl Seviyemi Yükseltebilirim?

Profil menüsündeki "Başarılar" sayfasında çıkan görevleri yerine getirerek seviyenizi yükseltebilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe yıldız sayınız artar.


7- Nasıl Sınıf Değiştirebilirim?

Profil menüsündeki "Ayarlar" sekmesinde bulunan "Okul Bilgileri" sayfasından okul bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Her eğitim-öğretim yılında yalnız 1 kez değişiklik hakkınız olduğunu unutmayınız. Ayrıca herkese eğitim-öğretim yılı sonunda (ağustos ayında) bir geçiş hakkı daha tanınır. Özel durumlar için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.


8- Öğretmen Üyeliğinin Farkı Nedir?

Öğretmen üyeliği olanlar; puan toplamak ve ödüller kazanmak yerine testleri istedikleri zaman süresiz olarak açabilir ve soruları tam ekranda öğrencilerine çözdürebilirler. Aynı zamanda okullarında kayıtlı diğer öğretmenleri görebilir, öğrencilerin ve okulların istatistiklerini takip edebilirler.


9- Veli Üyeliği Ne İşe Yarar?

Veli üyeliği olanlar; öğrencisinin durumunu ve ilerlemesini takip edebilir. Aynı zamanda okullarında kayıtlı diğer velileri görebilir, öğrencilerin ve okulların istatistiklerini takip edebilirler.